TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

TONDACH® ocenený medzinárodným certifikátom Natureplus

 

Strešné krytiny TONDACH® sa môžu popýšiť certifikátom Natureplus, ktorý je dôkazom kvality stavebných výrobkov orientovaných na využitie obnoviteľných zdrojov. Výrobky TONDACH® sú vyrobené zo štyroch prírodných elementov – zeme, vody, vzduchu a ohňa bez akýchkoľvek chemických prísad. V spojení s moderným výrobným procesom sú tieto prírodné suroviny zárukou obrovskej odolnosti a životnosti, akú vám v oblasti strešných krytín nedokáže poskytnúť žiaden iný materiál.

Výrobky TONDACH® sú ideálne aj na výstavbu nízkoenergetických a ekologických bývaní, pretože svojim zložením a vlastnosťami dokonale zapadnú do konceptu stavby s ohľadom na využitie alternatívnych materiálov a zdrojov energie. Certifikát Naturplus je orientačným bodom pre všetkých stavebníkov, ktorí sa zaujímajú o uvedené typy budov.

Natureplus je medzinárodná organizácia, ktorej cieľom je udržiavať vývoj v stavebnom sektore, zabezpečujúci zdravé bývanie v kombinácií s využívaním obnoviteľných zdrojov a udržiavaním priaznivého klimatického prostredia. Spoločnosť TONDACH Gleinstätten AG je vôbec prvou rakúskou spoločnosťou s právom využívať jej certifikát.  

www.natureplus.org