TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Filozofia našej firmy

Naša filozofia je celkom jednoduchá: každý človek by mal mať možnosť vytvoriť si so strešnou krytinou spoločnosti TONDACH® kúsok bezpečia, pohodlia a  blahobytu – a to po generácie. TONDACH® strecha storočia sa stará o skutočné hodnoty v živote ľudí.

O tom akú máme filozofiu, hodnoty a prírodné produkty zistíte v tomto krátkom filme.

Inovácia:
Naši zákazníci majú tú najprírodnejšiu strechu – spoľahlivú, originálnu, estetickú a s dlhou životnosťou!

Ponúkame ľuďom individuálne riešenia striech - či už rozmanitým tvarom alebo farbou. Vďaka nášmu neustálemu vývoju produktov nepoznáme hranice. Trendom v oblasti strešných krytín sme stále otvorení a pokúšame sa vyhovieť želaniam našich zákazníkov. Vyvíjame produkty, ktoré sú v prvom rade užitočné pre ľudí, bez ohľadu na to či sa jedná o novú strechu alebo o rekonštrukciu strechy. Takto môžeme podporiť ľudí pri vytváraní ich dlhodobých hodnôt.  

Konanie:
Naši zákazníci sú v centre nášho konania pri všetkých našich aktivitách.

Orientácia na zákazníka a spokojnosť zákazníka sú ciele, ktoré si kladieme denne. Podporujeme ľudí pri vytváraní ich vlastného domova a vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s výrobou strešných materiálov, ponúkame istotu a ochranu. Vytvárame dlhodobé hodnoty prostredníctvom prírodných, spoľahlivých, rozmanitých a odolných materiálov z hliny, a preto sa pri plánovaní a individualite medze nekladú. Hodnoty ako dôvera, partnerstvo, inovácia a odhodlanie sú pre nás základom nášho konania a nachádzajú sa v každom výrobku.

Dôvera:
Každý človek môže dôverovať značke TONDACH®

S našou ekonomickou podstatou a technickou spôsobilosťou Vám garantujeme prírodný a bezpečný strešný systém po generácie. Či súkromný investor, architekt alebo  obchodník – každý jednotlivec sa môže na nás spoľahnúť – a to celosvetovo! 

Spolupráca
TONDACH® je spoľahlivým partnerom.

Základ našej dennej práce tvorí partnerský a seriózny vzťah k našim zákazníkom a pracovníkom. V konkurencii a v spolupráci s našimi dodávateľmi nás charakterizuje férovosť a vzájomný rešpekt. Vzájomné partnerské a seriózne zaobchádzanie, ako aj otvorený dialóg sú našou podnikovou kultúrou.