TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Práca a kariéra

Vitajte na stránke TONDACH® práca a kariéra!

V súčasnosti zamestnáva TONDACH® okolo 2.000 pracovníkov v 11 krajinách. Naši pracovníci sú pre nás základným pilierom nášho úspechu, preto je naša personálna politika sústredená na rozvoj a podporu našich zamestnancov.

TONDACH®  sa neodlišuje iba kvalitnými výrobkami, ale tiež jeho zamestnancami. Práve naši pracovníci tvoria ten rozdiel – teraz i v budúcnosti. Každý zamestnanec sa vyznačuje spôsobilosťou, podnikateľským myslením a jednaním a osobnou zodpovednosťou.

Zdravie pracovníkov nie je kompromis, ale pre nás najvyššou prioritou. Spoločnosť sa zasadzuje za prevenciu zdravia zamestnancov a angažuje sa tiež do podpory zdravia na pracovisku.

Neustále učenie a otvorená, multikultúrna výmena znalostí je pre nás prvoradou úlohou, či už je to ďalším vzdelávaním, doškoľovaním alebo v praxi prostredníctvom bežnej komunikácie. Aktívne a ustavičné učenie vytvára vedomosti, ktoré naši zamestnanci presadzujú každý deň v styku so zákazníkom. Vedomosti sú kľúčom k úspechu a najlepšou odpoveďou na otázky, pred ktoré sme v praxi denne postavení – dnes i zajtra.

Ak máte záujem pracovať v medzinárodnej spoločnosti ako tímový hráč, a preukázať svoje schopnosti, potom neváhajte a prihláste sa!

Ponúkame zodpovednosť v motivujúcom tíme, rôzne možnosti rozvoja v dynamicky rastúcej spoločnosti, s príjemnou pracovnou atmosférou.

Tešíme sa na Vašu žiadosť so životopisom, ktorú môžete zaslať na:

 

TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. 
Železničná 53
900 31 Stupava
E-mail: stupava@tondach.sk

Voľné pracovné miesta: Momentálne nie sú voľné žiadne pracovné miesta