TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Originálny strešný systém TONDACH®

S rozsiahlymi pôvodnými TONDACH® riešeniami majte bezpečnú a trvalú strešnú kvalitu.

1. Bezpečnosť pre spodnú strešnú vrstvu

Inovatívna TONDACH® fólia bez pórov, s dvojvrstvovou aktívnou membránou chráni strešnú konštrukciu bezpečne a trvalo. Nová Sub-and-Top parozábrana a vetracia fólia DASATOP ponúka so svojimi premennými vlhkostnými vlastnosťami bezpečnosť a je ľahké s ním hospodárne pracovať.

 

2. Solárna / fotovolkaická podpora modulu

TONDACH® podpory modulu ponúkajú vysokohodnotné a bezpečné riešenie upevnenia všetkých bežných solárnych a fotovolkaických elementov, k tomu sa dajú nainštalovať bez veľkej námahy.

 

3. Osvetlenie a výstup

Prineste svetlo do miestností bez okien! Elegantný, decentný a veľmi funkčný ponúka TONDACH® široký sortiment rozličných možností osvetlenia a strešných výlezov.

 

4. Strešné prestupy, ventilačné systémy

TONDACH® set s odvetrávacou rúrou, prestupovou škridlou, hadicou a tesniacou manžetou spoľahlivo a trvalo zabraňuje prenikaniu vody v prestupoch. Z vonku je opticky uzavretý, vnútri v obvode technicky perfektne spojený, ale predovšetkým utesnený!

 

5. Riešenia hrebeňa/nárožia vrátanie vetrania

TONDACH® riešenia hrebeňa a nárožia sú bezpečné, pekné a nechávajú vašu strechu dýchať. TONDACH® hrebenáče so základnou škridlou tvoria na streche homogénnu optiku a TONDACH® elementy pre hrebeň a nárožie spoľahlivo zabraňujú poškodeniu vlhkosťou.

 

6. Uzavretie strechy a štítová      hrana 

Najmä na hrebeni a štítovej strane útočí počasie extrémne! Celo-keramické TONDACH® príslušenstvo na hrebeň ponúka s koncovými a začiatočnými uzávermi, ktoré sú vyrábané na mieru, technicky perfektné a bezpečné riešenie proti dažďu, krupobitiu a snehu.

 

7. Ochrane pred búrkou

TONDACH® príchytky, upevňovacie klince vrátanie tesnení zaisťujú bezpečnosť a zodpovedajú najnovším normám. Ako službu na internete TONDACH® poskytuje výpočet podľa normy potrebné  

 

8. Protisnehové systémy

TONDACH® protisnehový systém a príslušenstvo zaisťujú bezpečnosť, zabraňujú nekontrolovateľnému zosuvu snehu a vizuálne sa harmonicky integrujú do obrazu strechy.

 

Bližšie informácie nájdete tu strešné systémy TONDACH® v detaile