TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Nadštandardná, až 33 ročná záruka na strešné krytiny TONDACH®

Plánujete výstavbu domu či rekonštrukciu súčasnej strechy a hľadáte to najvhodnejšie riešenie strešnej krytiny? Presvedčte sa, že strešný systém TONDACH® je pre vás tou najvýhodnejšou voľbou. Poskytne Vám výborné tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť, skvelý vzhľad a  najmä bezkonkurenčnú životnosť. Tá je zaručená výrobným postupom a čisto prírodnými materiálmi, ktoré kvalitou zatiaľ žiadne umelé nedokázali prekonať. Škridle TONDACH® sa vyrábajú len z hliny a vody, ktoré sú pri teplote 1000°C za prístupu vzduchu vypálené na vysoko odolnú krytinu, ktorej stálosť voči poveternostným podmienkam dodávajú ďalšie povrchové úpravy.

Na všetky strešné systémy TONDACH® poskytujeme našim zákazníkom nadštandardnú, až 33 ročnú záruku. Počas tohto obdobia sa zaväzujeme, že bezplatne vymeníme všetky škridle, ktoré už nespĺňajú kvalitatívne vlastnosti popísané v norme EN 1304.

 

 

 

33 ročná záruka aj na poškodenie krytiny mrazom či preplatenie nákladov za pokrývača

o však nie je všetko. Záruka 33 rokov sa vzťahuje aj na prípadné poškodenie krytiny, ktoré vzniklo pôsobením mrazu za súčasnej preukázateľnej chyby materiálu. Počas obdobia 33 rokov našim zákazníkom preplatíme aj všetky dodatočné náklady spojené s prekrývaním poškodených škridiel vynaložené na služby pokrývača, pokiaľ bola montáž uskutočnená profesionálnym a odborne spôsobilým pracovníkom či spoločnosťou.

 

Viac informácií o ponúkanej záruke získate po kontaktovaní našich pracovníkov na adrese stupava@tondach.sk.

 

Žiadosť o vydanie záručného listu si môžete stiahnuť tu -  33 ročná záruka