TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Rekonštrukcia pri rozostavanom podkroví

S TONDACH® pokrývačom môže byť rekonštrukcia realizovaná rýchlo a efektívne. V prípade, ak nasleduje rekonštrukcia z vonka, vnútorné obloženie môže zostať.

V 5 jednoduchých krokoch ku krásnej a energeticky efektívnej streche:

1. Východzia situácia

Rekonštrukcia je nutná, pretože pôvodná strecha nespĺňa optimálnu ochrannú funkciu, alebo minimálne izoluje.

 

2. Odstraňovanie strešnej krytiny

V druhom kroku nasleduje odstránenie starej strešnej krytiny a latovania. Nechajte odstrániť pôvodnú strešnú krytinu odborníkom a prípadne profesionálne zlikvidovať odpad.

 

3. Vlhkosti prispôsobivé parozábrany

V treťom kroku je pokladaná vlhkosti prispôsobivá parozábrana, Sub alebo Top cez krokvy a umiestnená izolácia. Uložená parozábrana optimálne chráni poškodenia vlhkosťou.

 

4. Montáž strešnej krytiny

V štvrtom kroku nasleduje realizácia druhej strešnej krytiny. Realizácia podstrešia (s debnením alebo bez neho) sa prevádza s TONDACH® strešnými fóliami (FOL-S, FOL-K alebo Twin Power), ktoré sú podľa požiadaviek  nepremokavé, odolné voči vetru a vzduchotesné.

 

5. Pokrytie so škridlami TONDACH® 

Po umiestnení kontralát pre odvetrávanie zozadu strešnej krytiny nasleduje umiestnenie strešných lát. V závislosti od typu strešnej krytiny sa môže teraz realizovať pokrytie želaným TONDACH® produktom. Rozmanitosť TONDACH® produktov umožňuje rýchlu a efektívnu rekonštrukciu. Viac ako 24 farieb od prírodných, matných až po lesklé.