TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Zo starého nové – do 30 dní energeticky úsporný dom

Projekt „zo starého nové“ v spolupráci s krajom Kärtner a s časopisom Kronen Zeitung dokazuje, že renovácia starého domu s tým správnym partnerom a materiálmi môže byť vykonaná rýchlo a efektívne. V rekordnom čase 30 dní bol kompletne zrekonštruovaný starý dom, pritom bola strecha kompletne zrenovovaná škridlou TONDACH®.

 

Odborníci a tiež majiteľ sa rozhodli pre TONDACH® výrobok Sulm posuvná škridla engoba nero. Položených bolo okolo 240 m2 firmou Alexander Leopold GmbH z Feldkirchen. „Pre tento projekt sme odporúčali škridlu TONDACH®, pretože výrobky sú vysokej kvality, ekologické a trvalé. TONDACH® má tiež širokú paletu škridiel pre strešnú renováciu, čo enormne uľahčuje rekonštrukciu, pretože tieto výrobky sú v krycej dĺžke posuvné. Ďalej je tu veľmi široký výber príslušenstva, a preto kompletná strecha pôsobí harmonicky a opticky veľmi pekne“ tak sa vyjadril KR Leopold.

 

Stavební odborníci a remeselníci z kraja Kärtner zvládli pod vedením HAT-BAU nemožné a premenili 40 ročný starý dom v moderný energetický úsporný. 30 dní spolupracovalo na prestavbe viac ako 80 stavebných odborníkov. Typy pre Vašu vlastnú renováciu obdržíte u firmy TONDACH®.