TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Felix Baumgartner – Mr. Stratos – rekonštruuje s TONDACH-om

15. august 2013
Rodený Salzburčan, Felix Baumgartner, lepšie známy ako „B.A.S.E Jumper˝ alebo pod svojim kódovým označením: 502, zrekonštruoval svoju strechu s TONDACH®-om.

Jedným z jeho najkrkolomnejších skokov bol skok z vtedy najvyššej veže sveta, v roku 2007 – Tchaj-pej 101 (Taiwan) s výškou 16 669,95 stôp(približne 509 m). So svojim najaktuálnejším projektom „Red Bull Stratos˝ necháva o sebe znovu počuť, s mottom: „Každý má svoje limity, ale nie každý ich akceptuje˝. Z väčšej časti bola rozhodujúca aj jeho profesia B.A.S.E Jumper-a a pilota helikoptéry, že si svoju súkromnú domovskú základňu v Eugendorf-e (spolková krajina: Salzbursko) zrekonštruoval strechou od TONDACH®-u.

„Som veľmi veľa na cestách a prepravným prostriedkom, ktorý uprednostňujem, je helikoptéra. Vždy keď som prišiel domov, musel som svoj dom pozorovať z vtáčej perspektívy. To čo som tam videl, dosiahlo moje limity a tak som sa rozhodol pre rekonštrukciu strechy s kvalitným produktom od firmy TONDACH Gleinstätten˝, rozpráva Felix Baumgartner na tému strechy. Tých zhruba 300 m2 strešnej plochy bolo obnovených škridlou TONDACH® Carmen, engoba - piesková antik.

Rozsiahly program príslušenstva strechy pre produkt Carmen umožňuje celkové riešenie strechy. Produkt Carmen od TONDACH®-u poskytuje nielen funkčnosť a bezpečnosť, ale strecha robí aj veľmi dobrý dojem svojim mediteránskym vzhľadom. Všetky pokrývačské práce vykonala renomovaná firma Pokrývanie striech Josef Mayer s.r.o. zo Straßwalchen-u.