TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Je tu nové „Figaro Deluxe˝ !

31. júl 2012
Nová strešná škridla od TONDACH®-u „Figaro Deluxe˝ zodpovedá pretrvávajúcemu dizajnovému trendu „jednoduchosti“ a „farbe“ na streche.

V súlade s prísľubom našej značky – prirodzene krásne strechy s dlhou životnosťou – bola vyvinutá táto elegantná strešná škridla v ušľachtilých farebných odtieňoch. Popri prírodnej a matných farbách sa „Figaro Deluxe“ dá objednať aj s glazovaným povrchom. Tým sa umožní individuálnosť vo vytváraní strechy, ktorá dokáže vzdorovať aj extrémnym vplyvom počasia a životného prostredia

Vaše výhody : 

  • 100 % Dizajn – dodávaný vo viac ako 20 farebných odtieňoch (prírodná, vo všetkých engobách a vo všetkých glazúrach Amadeus)
  • 100 % Ochrana – dominujúce technické vlastnosti (dvojitá hlavová a bočná drážka pre bezpečné odvedenie vody, kompletné a so systémom zosúladené originálne príslušenstvo)
  • 100 % Flexibilita – posun v rozsahu3 cm (dá sa vynikajúco použiť aj pri rekonštrukciách striech)
  • 100 % Výhodnosť – individuálnosť pri vytváraní strechy pri spotrebe cca 13,3 ks/m2 (z porovnania vyplýva, že ide o najflexibilnejšiu maloformátovú strešnú škridlu s najmenšou spotrebou na m2)   

Špičková technológia !

Dominujúce technické vlastnosti výrobku v spojení s trendovým dizajnom robia túto strešnú škridlu jedinečnou. Dvojitá hlavová a bočná drážka strešnej škridly sa postará o bezpečné odvedenie vody aj pri sklone strechy iba 20°. V dôsledku posuvnosti škridly v rozsahu3 cmkrycej dĺžky, sa dá strešná škridla dobre použiť aj pri rekonštrukciách striech. Vôľa pri posune vyrovnáva aj rozmerové tolerancie existujúceho latovania. Tým pádom sa dá rýchlo a efektívne rekonštruovať.

Rozsiahle a so systémom zosúladené originálne príslušenstvo umožňuje bezpečnú a funkčnú montáž strešnej krytiny.

Estetika strechy – jasné vizuálne vnímanie strechy !

Nový výrobok je hladká hranatá strešná škridla, ktorá sa vyznačuje svojou jednoduchosťou a na streche preukazuje svoju eleganciu. Svojou jednoduchosťou podporuje tento typ škridly moderné strešné štruktúry a dá sa rýchle a jednoducho ukladať.

TONDACH® ponúka samozrejme aj originálne príslušenstvo, zosúladené s novým TONDACH® Figaro Deluxe, vo zvyčajnom plnom rozsahu a vo vynikajúcej kvalite.

So spotrebou cca 13,3 ks na m2 a s možnosťou posunu v rozsahu3 cm sa dá tento typ optimálne ukladať aj pri rekonštrukciách striech. Je to perfektný výrobok pre investorov, pokrývačov a architektov.