TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Nájdite všetky strechy TONDACH vo vašom okolí

07. august 2015

Neviete sa rozhodnúť pre tú správnu strešnú krytinu? Radi by ste sa inšpirovali konkrétnym riešením strechy, ktoré môžete vidieť aj na vlastné oči? Spoločnosť TONDACH Slovensko pre vás pripravila zaujímavú službu, vďaka ktorej môžete nájsť všetky strechy TONDACH nachádzajúce sa vo vašom okolí.

Unikátna aplikácia obsahuje databázu nehnuteľností aj s ich fotografiami, na ktorých bol použitý ako strešná krytina práve jeden zo systémov TONDACH. Tieto nehnuteľnosti si môžete veľmi ľahko vyhľadať aj vy, a to prostredníctvom vášho poštového smerovacieho čísla.

Ako môžete nájsť strechu TONDACH v blízkosti vášho domova?

Po kliknutí na tento odkaz stačí zadať vaše PSČ, nastaviť vzdialenosť okruhu vyhľadávania, prípadne si vybrať konkrétny typ krytiny aj s povrchovou úpravou. Následne sa na interaktívnej mapke zobrazí poloha nehnuteľností so zvoleným systémom strechy TONDACH aj spolu s ich fotografiami. Získate tak cennú informáciu o lokalite miesta, ktoré môže byť zaujímavou inšpiráciou aj pre vašu strechu.

Letná súťaž s vyhľadávaním striech TONDACH

Počas letného obdobia si pre vás spoločnosť TONDACH Slovensko navyše pripravila aj zaujímavú súťaž. Pri vyhľadávaní strechy TONDACH vo vašom okolí kliknite na okno „Letná súťaž“ a zadajte doň vaše kontaktné údaje. Vyhrať môžete dva celodenné vstupy do aquaparku nachádzajúceho sa v blízkosti vášho domova. Súťaž trvá počas mesiacov jún, júl a august, pričom žrebovanie prebieha vždy jedenkrát mesačne.