TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

TONDACH Slovensko držiteľom ocenenia Slovak Business Superbrands Award 2015

25. marec 2015

Business Brand Council zastrešujúci program Slovak Superbrands udelil spoločnosti TONDACH Slovensko s.r.o. aj tento rok prestížne ocenenie Slovak Business Superbrands Award 2015. TONDACH sa tak dostal do úzkej skupinky značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. Toto ocenenie je potvrdením kvality výrobkov a služieb, ktoré poskytujeme našim zákazníkom a zároveň obrovským záväzkom, aby sme nastavenú kvalitu neustále vylepšovali.

O udeľovaní ocenenia Slovak Business Superbrands Award 2015 rozhodovala expertná komisia Business Brand Council zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní prestížnej ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši zákazníci zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu Business Brand Council udeliť spoločnosti TONDACH Slovensko s.r.o. prestížne ocenenie aj na rok 2015.

Supredbrand Award je ocenenie reprezentujúce kvalitu značky uznávané vo viac než 90 krajinách sveta. Jej hlavným cieľom je vyzdvihnúť a oceniť tie spoločnosti, ktoré na trh prinášajú obrovskú kvalitu a neustále sa snažia o svoje napredovanie. Superbrand Award udeľuje komisia Business Brand Council , ktorej úloha je kľúčová nielen pri rozhodovaní, ale aj preberaní zodpovednosti za program v zúčastnených krajinách. Ich rozhodovanie výrazne ovplyvňuje história, postavenie spoločností na trhu, kvalita ich služieb či výrobkov, no najmä spokojnosť zákazníkov. Viac informácií o ocenení Slovak Business Superbrands Award 2015 získate na www.slovaksuperbrands.com