TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

TONDACH uvádza na slovenský trh novú strešnú krytinu Figaro 11

11. jún 2015

TONDACH uvádza aj na slovenský trh novú strešnú krytinu Figaro 11, ktorá zaujme najmä svojimi čistými líniami a plochým dizajnom. Jedná sa o veľkoformátovú pálenú škridlu ideálnu na pokrývanie nových moderných striech, ako aj na rekonštrukciu. Výroba krytiny prebieha u našich západných susedov, v meste Hranice na Morave.

Prevedenie krytiny, ktoré výrazne uľahčuje pokládku či rekonštrukciu

Číslo 11 v názve novej krytiny vyjadruje počet škridiel potrebných na pokrytie 1 m2 strechy. Aj vďaka svojej veľkosti zabezpečuje veľmi rýchlu a ekonomickú výstavbu strechy, ktorá má vo finálnom efekte hladkú a rovnomernú štruktúru. Figaro 11 výrazným spôsobom uľahčuje rekonštrukciu starej strechy vďaka širokému rozsahu posuvu až 45 mm. Práve preto je možné ponechať pôvodné latovanie, čím sa rekonštrukcia strechy výrazne urýchli a vám zároveň ušetrí značné množstvo financií. Drážky v horizontálnom aj vertikálnom smere zároveň zabezpečia ochranu podstrešia aj v prípade nepriaznivých klimatických podmienok.

Povrchové úpravy a odtiene krytiny Figaro 11

Strešná krytina Figaro 11 je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach. Na svoj dom si môžete túto modernú škridlu vybrať v červenej, hnedej alebo čiernej farbe povrchovej úpravy engoba. TONDACH do budúcna plánuje aj výrobu krytiny Figaro 11 s glazúrovaným povrchom.

Za menej peňazí, veľa muziky. Práve to dokonale vystihuje novú pálenú strešnú krytinu Figaro 11. Presvedčte sa o jej kvalite, atraktívnom dizajne a ekonomickej výhodnosti aj vy a porozmýšľajte o nej ako o zaujímavej forme krytiny pre vašu strechu. Navyše, TONDACH aj na ňu ponúka až 33 ročnú záruku.

Prezrite si propagačné video pre strešnú krytinu Figaro 11 od firmy Tondach.