TONDACH® krásne strechy z prírody s dlhou životnosťou!

Tuning príslušenstvo pre strešný systém TONDACH®

11. jún 2015
Dachperspektive

Strešný systém netvorí len samotná krytina, ale aj potrebné doplnky, vďaka ktorým sa strecha stáva plne funkčná a zároveň umožní bezpečnú inštaláciu antén, solárnych systémov či bleskozvodov. Aj preto spoločnosť TONDACH® prináša unikátny systém doplnkov – príslušenstva Tuning pre všetky strešné systémy TONDACH®.

Pre dokonale tesný strešný systém

Pri stavbe strechy je potrebné myslieť na to, že chráni dom pred všetkými poveternostnými vplyvmi. TONDACH® vám preto ku každému strešnému systému ponúka sortiment komponentov potrebných pre technicky bezchybný stav vašej strechy. Ten zahŕňa ukončenia štítu, ukončenia nárožia, ale aj špeciálne škridle s vetracími otvormi, ktoré umožňujú streche neustále prirodzene dýchať.

S prehľadom zvládnutá snehová kalamita

V našich klimatických podmienkach je nesmierne dôležité, aby strecha dokázala zabrániť nekontrolovateľnému zosuvu snehu. Príslušenstvo TONDACH® Tuning preto zahŕňa protisnehový systém: protisnehový komplet a protisnehové háky, s ktorým strecha dokáže s prehľadom zvládnuť aj tú najväčšiu snehovú kalamitu.

Komponenty na prestup cez strešnú konštrukciu

Potrebujete z priestoru strechy odviesť vývod odvetrávania či inštalácie antén? Pre strešný systém TONDACH® to nie je žiaden problém. Pre všetky typy škridiel sú dostupné špeciálne komponenty, cez ktoré môžete rúry či rozvody preniesť cez strechu do exteriéru, pričom strecha zostane dokonale tesná.

Ochrana pred silným vetrom a bleskami

TONDACH® vníma súčasné globálne klimatické zmeny, ktoré sa prejavujú extrémnym počasím. Preto príslušenstvo Tuning obsahuje aj príchytky a upevňovacie skrutky z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dostatočnú ochranu proti účinkom vetra. Vďaka držiakom na bleskozvod bude Váš dom počas búrky v bezpečí.

Spomenuté, ale aj mnohé iné prevedenia Tuning príslušenstva pre strešný systém TONDACH®, hľadajte u vášho predajcu.